Prenumeruoti

DUK?

Jei įsigijote kuponą

Palaukite, kol el. paštu, kurį nurodėte pirkdami, gausite unikalų kodą. Atsispausdinkite laišką spausdintuvu ir naudokitės nusipirkta akcija (nepamirškite, kad kuponai turi ribotą galiojimo laiką, kuris nurodomas sąlygose).

Kupono apsauga ir panaudojimas

Kupono apsauga tai sugeneruotas kodas, todėl kitas žmogus su tokiu pat kodu ant kupono nebegalės pasinaudoti. Jei bus padarytos kelios kupono kopijos, galios tik pirmasis kuponas, pateiktas paslaugos teikėjui.

Pinigų grąžinimas

Pinigai už nupirktus kuponus Geraakcija.lt svetainėje gali būti grąžinami per 7 (septynias) dienas nuo kupono įsigijimo dienos, nurodant priežastį, jei tik juo nepasinaudota. Prašymas pateikiamas laisva forma el. pašu pagalba(eta)geraakcija.lt bei pridedama pavedimo kopija. Pinigai grąžinami per 5 (penkias) darbo dienas po prašymo pateikimo el. paštu.

Jeigu norite padovanoti kuponą draugui

Norint padovanoti kuponą draugui - perkant kuponą, vietoje savo duomenų įrašykite draugo kontaktus (e-pašto adresą). Ir praneškite draugui šią malonią žinią.

Nusipirkau, bet negavau kupono. Ką daryti?

Negauti kupono galėjote dėl kelių priežasčių:

  • nurodėte neteisingą el. pašto adresą;
  • nurodėte teisingą el. pašto adresą, bet pašto dėžutė buvo perpildyta. Sumažinkite laiškų kiekį savo pašto dėžutėje ir atsisiųskite savo kuponą vėl, pasinaudodami mūsų portalo funkcija "Mano kuponai" (juodas mygtukas viršuje, dešinėje pusėje). Jei vis tiek negavote kupono, susisiekite su mumis pagalba(eta)geraakcija.lt;
  • nurodėte teisingą el. pašto adresą, bet pašto sistema laišką priskyrė prie SPAM (šlamšto) arba reklamos dėžutės. Paieškokite, nes kuponas gali būti SPAM arba reklamos dežutėje;
  • apmokėjimas neįvyko. Tokiu atveju pinigai nėra nuskaičiuoti nuo Jūsų sąskaitos ir deja kuponas nėra nupirktas.


Asmens duomenų tvarkymas

Užpildę pirkimo formą Jūs sutinkate, kad pirkimo formoje nurodyti Jūsų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais Jums pateikiant informacinę medžiagą, specialius Geraakcija.lt  pasiūlymus ar organizuojamas akcijas Jūsų nurodytais el. pašto ir (ar) kitais būdais.

Informuojame, kad Jūs turite teisę nesutikti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Ir visada galite atsisakyti Jums siunčiamų pranešimų.