Prenumeruoti
Manikiūras / Pedikiūras Plaukų priežiūra Kūno priežiūra / Depiliac. / Masažai Veido priežiūra Prekės Kita/Auto
Dienos akcija
19 € už 47 € vertės HAVAJIETIŠKĄ 3-jų masažų kompleksą su Lomi-Lomi elementais bei natūraliu kokosų aliejumi

Bent trumpam nusikelkite į Havajus, pamalonindami savo kūną trupučiu egzotikos! Patirkite išskirtinius pojūčius, pasisemkite teigiamos nuotaikos! Šįkart kviečiame išbandyti ypatingą masažų kompleksą – Havajietišką trijų masažų kompleksą su Lomi-Lomi elementais bei natūraliu kokoso aliejumi už ypač patrauklią kainą, tik 19€! Kompleksą sudaro profesionaliai atliekami pėdų, nugaros ir sprando bei pečių juostos masažai.

Lomi-Lomi  masažas sujungia dviejų mistinių senovės Havajų gydomųjų tradicijų mokymus – Kahunų techniką ir Lomi-Lomi masažą. Kahunų technika – tai apeiginis ritualas, kuris buvo praktikuojamas senovės Havajų šventyklose. Lomi Lomi masažo technika – viena iš pačių giliausių masažo technikų.


Bent trumpam nusikelkite į Havajus, pamalonindami savo kūną trupučiu egzotikos! Patirkite išskirtinius pojūčius, pasisemkite teigiamos nuotaikos! Šįkart kviečiame išbandyti ypatingą masažų kompleksą – Havajietišką trijų masažų kompleksą su Lomi-Lomi elementais bei natūraliu kokoso aliejumi už ypač patrauklią kainą, tik 19 €! Kompleksą sudaro profesionaliai atliekami pėdų, nugaros ir sprando bei pečių juostos masažai.

Lomi-Lomi  masažas sujungia dviejų mistinių senovės Havajų gydomųjų tradicijų mokymus – Kahunų techniką ir Lomi-Lomi masažą. Kahunų technika – tai apeiginis ritualas, kuris buvo praktikuojamas senovės Havajų šventyklose. Lomi Lomi masažo technika – viena iš pačių giliausių masažo technikų.

Masažuojant aliejumi naudojamos rankos, dilbiai ir kūno jėga. Naudojami ilgi nenutrūkstami dilbių ir rankų plaštakų judesiai, kurie sukuria švelnaus bangavimo įspūdį. Dėl įvairaus intensyvumo nenutrūkstamų ritmiškų judesių susidaro nepakartojamas įspūdis, kad vienu metu dirba daug rankų. Lomi-Lomi masažą, dar vadinamą gydančiojo prisilietimo masažu, praktikuoja Havajų išminčiai (healer).

Pirkimo metu galėsite rinktis ilgesnės trukmės masažą tik už 25 €, o jei ieškote dovanos, gautą Geraakcija.lt kuponą galėsite išsikeisti į grožio studijos DALIA originalų dovanų čekį!

Havajietiškas masažas tai yra gydomosios formos masažas, kuris atliekamas pakankamai lėtai ir ritmingai. Tikima, kad šis, vienas iš seniausių masažo būdų rankų prisilietimu panaikina kūne susikaupusią įtampą, energetinius „blokus“, atpalaiduoja, padeda nusiraminti, pačiam gyti, sukuria harmoniją bei teigiamą energijos balansą visame kūne. Lomi-Lomi masažas taip pat  išlaisvina neigiamą energiją ir taip padeda jos atsikratyti.

Masažo metu bus naudojamas natūralus kokosų aliejus, kuris laikomas tolimųjų Rytų auksu. Tai puiki visų odos tipų priežiūros priemonė - puikiai drėkina, ramina sudirgusią odą, padeda išvengti raukšlių ir pleiskanojimo, pasižymi stipriomis antioksidacinėmis, priešmikrobinėmis savybėmis, regeneruoja ir atjaunina Jūsų odą.

Masažo poveikis Jūsų kūnui:

 • aktyvina kraujotaką (gerėja aprūpinimas maisto medžiagomis, stimuliuojamas ląstelių augimas, efektyviau šalinami susikaupę toksinai, gerėja organizmo termoreguliacija);
 • limfodrenažinis poveikis (detoksikuoja, didina imunitetą, šalina susikaupusius skysčius);
 • suteikia gyvybingumo visoms organizmo sistemoms, aktyvina nervų sistemos savireguliacinius mechanizmus;
 • didina raumenų paslankumą, atpalaiduoja visą kūną (išskiriama daug „laimės hormonų“ endorfinų);
 • veikia maitinančiai ir energizuojančiai ląstelių ir energetiniame lygmenyje, gerina odos būklę ir išvaizdą;
 • šalina stresą, atpalaiduoja, padeda pašalinti fizinę ir emocinę įtampą.

Galimi pasirinkimai:

 • 19 € už 47 € vertės 1 val. trukmės havajietišką 3-jų masažų kompleksą su Lomi-Lomi elementais bei natūraliu kokosu aliejumi
 • 25 € už 65 € vertės 1 val. 30 min. trukmės havajietišką 3-jų masažų kompleksą su Lomi-Lomi elementais bei natūraliu kokosu aliejumi

Akcijos sąlygos:

 • Kuponas galioja 1 val. trukmės havajietiškam 3-jų masažų kompleksui su Lomi-Lomi elementais bei natūraliu kokosų aliejumi;
 • Pirkimo metu galėsite rinktis 1 val. 30 min. trukmės masažų kompleksą už 25 €;
 • Gautą Geraakcija.lt kuponą galėsite išsikeisti į grožio studijos DALIA originalų dovanų čekį;
 • Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų;
 • Papildomos nuolaidos netaikomos ir nekeičiamos į kitas paslaugas;
 • Būtina išankstinė registracija tel. 8 670 20093. Registruojantis būtina informuoti, kad turite Geraakcija.lt kuponą, kitu atveju, atvykus į grožio studiją gali būti pasiūlytas kitas laikas arba galioti įprasta paslaugų kaina;
 • Užsiregistravusias, bet negalinčias atvykti sutartu laiku, prašome apie neatvykimą informuoti bent prieš 12 valandas. Užsiregistravus, bet neatvykus bei perspėjus mažiau nei prieš 12 val., kuponas laikomas panaudotu bei nebegalioja;
 • Kuponas galioja iki 2021 05 31; 
 • Norint pasinaudoti paslauga, būtina turėti atspausdintą Geraakcija.lt kuponą (ne mokėjimo  patvirtinimą ir ne pavedimo kopiją).

Kontaktai:

Grožio studija DALIA
J.Basanavičiaus g. 22, Vilnius
Tel. +370 670 20093
Darbo laikas:
I-V 10:00 – 20:00
VI 10:00 – 17:00
VII – nedirbameSuskleisti akciją Priminti el. paštu
Plačiau apie akciją Priminti el. paštu
19.00 €
66Lt
47.00 €
162Lt
19.00 €
66Lt
60%
28.00 €
97Lt
3
0
Akcija nebegalioja!
2
Akcijos laikas ribotas!
Pagalba el. paštu: pagalba@geraakcija.lt  Telefonu:   +370 699 52003    Skambinkite darbo dienomis (9:00 - 17:00 val.)